вівторок, 30 квітня 2019 р.

Звідки взялися ті 73%?

Знайшов сьогодні відповідь на це питання я тут: 👇

Як на мене, це вірні розрахунки. Ось текст:

Знову про відсотки. Математика. Інше - завтра. Отже, є 73%. Вони люблять казати/писати, що 25% - насправді 15%, а то й 5%. Себе вони не рахують. Я їх порахував. Дивіться: 57% наших громадян позитивно ставляться до Росії. Припускаю - ці 57% входять у 73%. Також згадаємо: 60% не прочитало за минулий рік жодної книжки. Увага: 57% прихильників Росії входять у 60% тих, хто не читає книжок. Таким чином, тих, кому держава Україна і її розвиток пофіг - 60%. І вони стовідсотково виборці Зеленського. Проте лишається 13 % (73-60), яким Україна не пофіг, проте вони зациклилися на прізвищі "Порошенко". Це 13% із 73% зараз активні в ФБ. Це їм прикро за вибір - і вони намагаються всіляко опустити 25%, яких насправді таки 25. Що маємо? 60 % похуїстів (книжок не читають, Росію ворогом не бачать) і 13% ображених. Знову увага: 25 - більше ніж 13 майже вдвічі! Отже, 25% - таки активна, небайдужа, критично мисляча більшість. 13% - меншість, яку хтось образив. Невдахи, які себе не реалізували від 2014 року. Вони просто сіли на хвилю 60% виборців, які на державу Україна клали болт.

Думка більшості не завжди вірна

Коли мені розповідатимуть, що треба поважати думку більшості, я у відповідь буду показувати ось це: 👇
Тут зображені німецькі парламентські вибори 1933 року. Як бачите, перемогу на них здобув один австрійський художник на ім'я Адольф. Чом ви тоді так негативно говорите про Третій Райх ― його ж обрала більшість німецького населення? Більш того, у Гітлера за його правління був доволі високий рейтинг. От вам і вибір більшості.

Хоча, варто зазначити, що тоді в німців були набагато вагоміші причини так проголосувати, ніж в сучасній Україні. Тодішня Німеччина дуже постраждала від Великої депресії. Плюс, необхідно було виплачувати величезні репарації за Першу світову війну. Тому там було зубожіння реальне, а не те що в нас, коли на свята не можливо пройти в супермаркеті через величезну кількість "зубожілих" з великими пакунками там. 

Німці голосували за програму НСДАП, а в нас ― за голограму. Гітлер і компанія кілька років вели свою політичну діяльність. Тому, вони в політиці не були нулями, як наш "слуга народу". Гітлер пропонував своє бачення виведення держави з кризи та позбавлення від несправедливостей Версальського договору. А що ж в нас ― а просто вигнати "злочинну владу", а там буде, що буде.

От такі вам два приклади для порівняння. Правда, німецький вибір більшості можна зрозуміти, а от український ― ні. В першому випадку люди пішли за певною політичною програмою, а в нас за гумористом, який не розбирається в державних питаннях. А ще в нас більшість посадила в президентське крісло того, хто півтора десятиліття принижував все українське. Тому, зрозуміло тепер, який народ бовдур в переважній більшості.

середа, 24 квітня 2019 р.

Відповідь на заклики "давайте об'єднуватися"


Вже підрахували всі голоси на виборах. Всі з ними погоджуються. Звісно, поважати той вибір я не збираюся. А з якого дива? Тільки тому, що проголосувала більшість. Я писав в попередніх блоґах, що це так собі аргумент. Приймати це одне, поважати ― зовсім інше. Повагу треба заслужити, з чим новообраний президент не справиться.

Але найбільш ідіотськими виглядають останнім часом гасла зе-ботів "давайте об'єднуватися". Ось вам приклад: 👇
Ось цей працівник каналу Г+Г, який роками поливав брудом "злочинну владу", сміє звинувачувати нас. Так, було багато помилок за останні 5 років, але були й досягнення. Але ці медіаповії помічали тільки негатив і доносили його населення. Все заради того, щоб просунути на посаду президента БлаЗЕня. А тепер він говорить нам, що в попередній владі було багато хороших діячів, яких можна залучити до нової команди. Клятий лицемір!

Всіх, хто не хоче брати участь в Зе-проекті цей агітатор називає "інфантильні підлітки із спермотоксикозом". А не пішов би він туди, куди всіх нещодавно посилав Зе! Вашу команду обрали. То беріть і працюйте! Ясно, що до осені від ваших 75% мало що залишиться ― вони зникнуть, як роса на сонці. А на парламентських виборах отримаєте по заслугах. І це буде по-чесному. Самі відповісте за свою некомпетентність. Хм, напевно, того й звуть до себе представників "злочинної влади", щоб на них в разі чого всю вину звалити. Не вийде.

Хтось може сказати, що я розколюю суспільство. А я відповім: "хто б казав". Забули, як ще недавно кричали "вам кінець, порохоботи". Ось я вам нагадаю.
Просили нас не знімати позначки ― ми поставили собі 25%. 

А тепер ви ще розповідаєте, що ми від вас відокремлюємось. Самі це почали ― от і отримуйте. Це ж ви писали, зе-боти:
Тому не лізьте до нас із своєю єдністю. Тим більше з такими гнидами в своїх рядах, як цей: 👇
Вам тоді було смішно? Ну так продовжуйте сміятися, але без нас. Ось вам ще про ту гниду, яка це написала:
http://gostra-pravda.com.ua/separskyi-kholui-zhurnalist-oleksandr-dubinskyi/

Добре про причину таких примиренських закликів написано тут:
Хай звикає до опозиції, яка буде слідкувати за кожним кроком новообраної влади. Ось так: 👇
Як то кажуть, якщо сидіти довго біля річки ― можна побачити, як пропливає труп твого ворога. Так що терпіння нам, однодумці.

понеділок, 22 квітня 2019 р.

Думки після виборів


От і пройшли в нас вибори президента. Результат очевидний. І багато хто розказує, що "це свідчення демократії в Україні". Ні, панове, це свідчить тільки про те, що в нас народ не готовий до демократії. Так, не готовий, бо суспільство ще не доросло до того.

А чому я так вважаю? Бо більшість голосувала емоціями. А якщо конкретніше, то з одною спільною емоцією — ненавистю. Ненависть до Порошенка не дала їм побачити, кого ж вони обирають. Їх не хвилювало, що БлаЗЕнь — це українофоб, москвофіл і повний нуль в політиці. Всю свою кар'єру він побудував на висміюванні всього українського. І нічого — "піпл хаває", як то кажуть.

Ні, це не демократія. Для неї треба щоб був демос, а в нас є тільки охлос, якому треба тільки хліба і видовищ. Тому й такий результат.

Я не раз публікував в блозі думки про те, що загальне виборче право — це не завжди добре. І був правий.

Чим взагалі була демократія в початковому значенні слова? Згадуємо історію Стародавньої Греції. Поліс Атени, який в нас полюбляють називати Афіни. Так от, там обирати владу могли приблизно чверть населення. Новоприбулі і раби були відмежовані від політики. Бо політика вважалася обов'язком кожного справжнього громадянина. І система функціонувала. Звісно, траплялися і збої не раз, але про них детальніше розкажу в іншому блозі, якщо буде натхнення.

Але залишимо в спокої Атени, повернімося в Україну. В нас охлос не раз спричиняв втрату державності. Пригадуємо історію. Гетьман Іван Виговський прагнув визволитися від Москви. Був прийнятий Гадяцький договір, який мав стати основою української держави. Вороги були розбиті під Конотопом. Але невдовзі почалося повстання проти "злочинного гетьмана". Чорна рада в Германівці восени 1659 року завершилася бійкою. Виговський був скинутий. В Україні почалася Руїна, яка спустошила нашу землю. І все це через те, що простий народ був не здатний оцінити далекоглядних планів гетьмана.

В козацьку добу ще було багато подібних подій. Але ми перенесемося в ХХ століття, в часи визвольних змагань. Український народ отримав шанс здобути державу. Але знову народні маси підвели. Вони повелися на популістські гасла більшовиків і відвернулися від УНР. А потім вмирали від голоду і винищувалися репресіями. От така була розплата за небажання боротися за свою державу. Так, то була помилка всього народу. Бо в нас в підручниках тільки те й пишуть, що "політичні діячі були погані". Так, можливо й не найкращі, але ж свої. Народ цього не оцінив.

Так от було сто років тому. Нічому ми не навчилися. Обираємо главою держави того, хто над нами півтора десятиліття глумився. Не нація, а якісь мазохісти. Дуже жаль, що так склалося все в нас. Але що ж вдієш з народом, який полюбляє ставати на ті самі граблі?

Він вам нічого не винен або обіцянки-цяцянки

Ще не було інавгурації нового президента, а той, хто постійно говорить за його, видає ось що:

Ну що, як вам? Тепер Разумков говорить вам те, за що ви раніше посилали тих, кого ви посилали словами "геть, порохобот". А виявляється, що то правда. Війну неможливо завершити швидко, хочете ви того чи ні. Подивіться в інших державах, де такі конфлікти тривають десятиліттями. Згадайте Ізраїль, який вже понад 70 років веде війну з арабами. Так, воєнні дії не такі активні, як 60-70-х роках ХХ століття, але все одно неспокійно в тому регіоні. І ніхто в Ізраїлі не каже "злочинна влада не хоче завершити війну". 

А про тарифи чули? Тепер вам нарешті ясно, що президент їх не встановлює. А ще президент не регулює курс долара, бо за це відповідає Національний Банк України. А ще, виявляється, президент не має повноважень садити за ґрати, бо за це відповідають суди.

Я знаю, що більшість уявляє посаду президента ось так, як на цій картинці: 👇

І в цьому один з наших парадоксів. Народ ніби й хоче щоб була в нас демократія, але щоб президент мав повноваження, як королі в добу абсолютизму. Також, люди хочуть щоб не було корупції і тих, хто бере хабарі, страчували як в Китаї, але разом з цим щоб був серед чиновників родич або знайомий, який міг би все "порішать". Люди хочуть соціального забезпечення, як в скандинавських країнах, але при цьому хочуть найменших податків. І це далеко не всі протиріччя.

Так що чекаємо нових "одкровень" від Зе-команди. Хай скажуть, що смітить в під'їздах, парках, лісах, вулицях не президент ― ото буде відкриття для людей! 😆

Трохи даних із кінця "епохи бідності"


Оскільки в нас вчора завершилася "епоха бідності", вирішив я зберегти собі трохи інформації про те, яким було становище України наприкінці цієї епохи. Скопіював я це звідси:

Повний текст:
Перед початком малоросійської епохи під кодовою назвою - "Дерибан, Дефолт, Капітуляція, Окупація" фіксуємо:
сьогодні 22.04.2019

Податок на ФОП - 5% + ЄСВ 0.22x
Мінімалка = 819,06 грн ~ = $ 30
Курс $ - 27грн
Курс € -30грн
Бензин - 26-30 грн
Газ авто - 13 грн
Газ 1 куб 8.5 грн
Проїзд в метро - 8 грн
Квиток на Інтерсіті - 600 грн
Мінімальна зп - 4173 грн
Мінімальна пенсія 1497 грн
Кава ☕️ в парку - 22 грн
Цезар в середньому ресторані 90-120 грн

Зарплата рядового солдата з надбавками на першій лінії в ООС - 24 000 гривень.

Зовнішній борг - 50.07 млрд $
Загальний борг - 78.23 млрд $
Золотовалютні резерв- 20.64 млрд $

Карта адміністративно-територіального устрою України НЕ підлягає сумніву!

Безвіз, квиток на лоукост до Барселони туди і назад ~ 1800 грн на МАУ ~ 5500грн

МВФ дає кредити
Америка поставляє летальну зброю.

Сцикливий Клоун-наркоман вперед... Чекаймо!

Згадуйте все це, коли завершиться самі знаєте чия "епоха бідності".

Ласкаво просимо до 25%


Вся ця історія з 25 відсотків дещо мені нагадала. В байкерів є популярною нашивка 1%, яка виникла після того, як глава американської мотоциклетної асоціації заявив, що лише 1% всіх мотоциклістів "беззаконники" (outlaws). Після цього багато байкерів стало пришивати собі нашивку з тим числом в знак протесту проти суспільних норм. Але то було давно і за багато тисяч кілометрів від України. Але в нас тепер символом незгоди з цим молоросійським реваншем стане 25%. Ну що ж, хай буде так.

На виборах 2010 року за українського кандидата проголосувало тільки 5% виборців. Це був Віктор Ющенко, якщо хтось не здогадався про кого я говорю. А замість його вели суперництво двоє москвофілів, один з яких і став президентом. На жаль, тоді я повів себе не найкраще. Був я одним з тих, хто "противсіх". З наслідками байдужості довелося зіткнутися через кілька років, коли держава опинилася в небезпеці. От після того і розумієш, яку помилку зробив. Але, скоріш за все, мало хто зробив висновки як я — доведено останніми виборами.

В 2010 році всі хотіли щоб був хто завгодно аби не "пасічник". Обрали на свою голову зека, який почав здавати національні інтереси України. І різкий розворот в бік Тайожного союзу в листопаді 2013 року — це і був результат його діяльності, до того все і йшло попередні роки. А що було далі — всі знають.

І от тепер, все за що боролися, множиться на нуль. Бо всім треба так проголосувати "тільки б не кондитер". Невже так приємно ставати на ті само граблі? Ну що ж, бажаю якнайсильніше отримати держаком грабів по голові — можливо це приведе до тями. Хоча, сподівання мої марні...

Невеселі, браття, настали часи...